3 Ekim 2014 Cuma

Ne Yazayım Bilemedim

Hala oteldeyiz. Orada uzakta, kiraladığımız ama bir türlü taşınamadığımız bir ev var. Hayırlısı, ne diyeyim. Bir otelde bu kadar uzun süre kalacağımı rüyamda görsem inanmazdım ama oldu işte.

Burada sıkılıyorum, hava kokuyor, tanımlanamaz şekilde. Ahhhh İstanbul sana ne çok haksızlık ettim.

Günde yaklaşık yarım kilo M&M yiyerek bir ayda 3 kilo almışım. Kendimi tebrik ediyorum. Otelin girişindeki marketten alıyorum ve çantamın içinden kimseye çaktırmadan katır kutur götürüyorum M&M'leri, bir çeşit anlık sakinleştirici etkisi görüyor. Fakat sonrasında, özellikle instagramdaki zayıf moda ikonlarını görünce depresyona neden oluyor ve o anda da sigara devreye giriyor. İkisinden de acilen kurtulmalıyım. Sigara içmeyi seviyorum fekat.

Sürekli kot şort giyiyorum burada. Çok sıkıldım aynı şeyi giymekten ve kendime yeni birşeyler alayım diyorum ama tüm mağazalarda sonbahar kış sezonu giysileri satılıyor, hava ortalama 35 derece ve ortalıkta yazlık kıyafet yok. Tombi'nin şortları küçüldü, alacak şort yok. Zaten bünyem kalın hırka, bot, palto, kı,lık elbise filan giymek istiyor. Ben kışı çok severİm yahu.

Görüldüğü üzere yazacak konu bulma konusunda ciddi sıkıntı çekiyorum. Kendime 'homesick' teşhisi koyarak, satırlarıma son veriyorum.

1 yorum:

  1. Taşındınız mı, otelden kurtuldun mu en sonunda, merak ettim.

    YanıtlaSil